Рейші 60

Виробник: Micofit
Модель: Ganoderma luciduma 60
Наявність: Є в наявності

  • 729 грн.


Стислі характеристики
Форма випуску: Капсули
Фасовка: 60 шт / 0.5гр
Чиста вага НЕТТО: 30гр
Cертифікати: ТУ, СЭС, HACCP
Всі характеристики

Сертифікати

Торгова назва: Рейші- MFT

Рекомендації щодо застосування:

Яскраво виражену протизапальну дію: Рейша-MFT зменшує біль різного походження, пов'язані із запальними процесами, оновлює епітелій бронхів, хрящову тканину суглобів, клітини печінки.

Антидепресивну дію: Рейша-MFT здатні регулювати співвідношення нейромедіаторів мозку, підвищуючи чутливість рецепторів до ендорфіну.

Гіпотонія: на сьогодні Рейша-MFT єдиний природний препарат для гіпотоніків, який не має побічних ефектів (покращує показники артеріального тиску до норми).

Рейши-MFT є імуномодулятором, регулюючи імунітет (підвищуючи або стримуючи) при лікуванні різних видів алергій, астми, розсіяного склерозу, артриту і т.д.

Рейши-MFT зробив революцію в спорті: різке підвищення витривалості, прискорення анаболічних процесів, зменшення пошкоджень міокарда, скелетних м'язів при перевантаженнях; призводить до швидкого відновлення фізичного та емоційного стану спортсмена.

Протипухлинну дію Рейша-MFT обумовлено високим вмістом в них полісахаридів і тритерпеноїдів. Зменшуються можливі побічні ефекти при хіміо- і радіо-терапії: зникає нудота, зниження апетиту, зменшується втрата лейкоцитів і еритроцитів.

Спосіб застосування: одну порцію препарату запити не менше 100 мл чистої приготовленої води (кімнатної t °) натщесерце вранці і ввечері. Добре поєднується з іншими вищими лікарськими грибами.

Взаємодія з лікарськими засобами: антагонізму не виявлено. Обережно додавати препарат в харчування при прийомі антикоагулянтів.

Препарат не є лікарським засобом.


Форма випуску:

Форма випуску: Капсули

Фасовка:

Фасовка: 60 шт / 0.5гр

Чиста вага НЕТТО:

Чиста вага НЕТТО: 30гр

Cертифікати:

Cертифікати: ТУ, СЭС, HACCP

Спосіб отримання:

Спосіб отримання: Концентрат MFPI

Полісахариди, Трітерпени, Діючі реч

Полісахариди, Трітерпени, Діючі реч до 33%

Тип препарату:

Тип препарату: Монопрепарат

Добова потреба:

Добова потреба: 0.5гр в день

Спосіб застосування:

Спосіб застосування: 2 в день

Вага в упаковці:

Вага в упаковці: 48гр
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.