Порошкоподібні органічні суміші 100% якості "Micofit"

Продукція компанії "Micofit" - плід напруженої багаторічної праці провідних фахівців біології, фармації, медицини.

Вироблена з інноваційної авторської технології, запатентованої в Україні та росіян не має аналгов донині, є по суті концентратом, а не екстрактом, як переважна більшість аналогів на ринку. Зберігаючи всі корисні речовини і структуру ісходгного сировини, продукція компанії "Micofit" далеко випереджає аналогічну продукцію на ринку за змістом основних показників якості, активності і корисності впливу на людський організм. Пробні застосування продукції компанії "Micofit" в ветеринарії привело до високих результатів і абсолютному відсутності побічних ефектів.

Важливо отметеіть, що підготував вихідної сировини проходить під наглядом профільних фахівців в особливих кліматичних умовах з використанням ---- освітлення, структурованої води, авторської живильного середовища. Маючи власну фасувальну лінію, компанія "Micofit" випускає свою продукцію фактично в режімезамкнутого циклу.

Статичні спостереження за результатами в медичних центрах Харкова, Києва, Маріуполя, Москви, Санкт-Петербурга дозволили випустити монографію, де докладно розписана основна продукція компанії "Micofit". Ця монографія, як і сама продукція отримала похвальний відгук д.м.н. В.В.варнавского, академіка НАН України, д.ф.н. Н.А.Бісько, академіка НАН ФУ України В. Ф. Корсун, д.б.н. Н.М.Краснопольской. Тому продукція предствавлена ​​в сеті "Аптека Гаевского", іспользуестся в ряді медичних центрів.

У 2018 р продукція компанії "Micofit" була зареєстрована в Польщі і має право застосування в ЄС.

Важливо відмете, що пацієнти, які застосовують продукцію компанії "Micofit" з метою профілактики і під час лікування COVID-19, переносили захворювання набагато легше, або зовсім безсімптовно, тому що це продукція насамперед імуномодулятор!