Копрінус


Копрінус (Coprinus comatus) - гриб, який росте з літа до осені, особливо на відкритих місцях, тобто на луках, в лісах, садах, вважаючи за краще грунт, багатий азотом. Мешкає в регіонах північної півкулі, особливо в Європі і Північній Америці. Інша поширена назва- гнойовик білий.

Копрінус їстівний, але тільки молоді спорокарпи, білі і закриті, пізніше потемнілі і менш смачні або навіть неїстівні. Широко застосовується копрінус від пияцтва. Не рекомендується вживати алкоголь після прийому копрінус, так як він може мати ефекти, подібні антабусу, тобто викликати блювоту.

Копрінус можна вирощувати штучно навіть в домашніх умовах.

Вперше Копрінус був описаний датським дослідником природи О.Ф. Мюллеріном в 1780 році. Він був названий Agaricus comatus, а пізніше названий Coprinus comatus Ch. Х. Персун в 1797 році.

Копрінус, як і інші лікарські гриби, позитивно впливає, природним чином обумовлене його складом, тобто містяться в ньому сполуками.

Копрінус - кращий гриб для набору ваги. Лікувальні властивості вивчалися при ожирінні і порушеннях обміну речовин.

Копрінус містить натуральне з'єднання, що імітує інсулін, що робить цей гриб чудовим для балансування рівня цукру в крові.

Властивості копріна допомагають відновити підшлункову залозу в разі діабету і природним чином регулювати рівень інсуліну.

Цей гриб поліпшує кровообіг, що, в свою чергу, позитивно впливає на здоров'я артерій.

Копрінус містить:

Бета-глюкан, що підтримують імунну систему.

Ванадій, мінерал, особливо корисний при діабеті та регуляції рівня цукру в крові.

Хром - мінерал, який допомагає поліпшити чутливість до інсуліну.

Рясно містить вітаміни групи В.

Високий вміст вітамінів C, D і E.

Багатий мінералами, залізом, міддю і цинком


Порівняння товарів (0)Копрінус 60

763 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)