Камфорний гриб


Antrodia cinnamomea, яку часто називають грибком удачі, на Тайвані називають «НДУ чжан чжи» або «чжан-і» ми його знаємо, як Камфорний гриб. Інша распрастранённое название- антродія або антродія камфорна. Камфорний гриб використовувалася в якості натурального терапевтичного інгредієнта в традиційній китайській медицині через її антиоксидантної, протипухлинної, протиракової, антигепатитної, судинорозширювальної, протизапальної, цитотоксичної і нейропротекторної дії.

Виявлений тайванськими аборигенами, гриб часто використовується як засіб для лікування інтоксикації, викликаної харчовим, алкогольним або лікарським отруєнням, шляхом відновлення клітин печінки і поліпшення метаболізму в організмі. Пошкодження печінки, викликане раком печінки і гепатит B, є однією з найбільш смертоносних проблем, з якими сьогодні стикаються дорослі люди. Згідно зі статистикою, наданою Міністерством охорони здоров'я Тайваню, рак печінки є провідною причиною смерті від раку серед чоловіків і другий за значимістю причиною смерті від раку серед жінок. Фактично, рак печінки є одним з чотирьох найбільш поширених злоякісних захворювань, що вражають дорослих жителів Китаю, Тайваню, Кореї та Африки. Крім того, більше 95% дорослих старше 30 років інфіковані гепатитом В, і 15-20% цього населення стають носіями вірусу. Сучасний спосіб життя також сприяє поширенню пошкоджень печінки в суспільстві. Багато людей ведуть стресовий спосіб життя з пізніми ночами в офісі, неправильним харчуванням, палінням і навіть вживанням наркотиків. Камфорний гриб недавно був широко вивчений на предмет його ефективності у відновленні пошкодженої функції печінки і придушенні ракових клітин. Крім того, недавні дослідження показують його здатність відновлювати функцію печінки у пацієнтів з гепатитом C, які страждають від тривалого пошкодження печінки, і пригнічувати інфекцію гепатиту B.

Гриб також використовувався для лікування діареї, болю в животі, свербежу, гіпертонії, запалень, діабету, системної вовчака і онкогенних захворювань. Кажуть, що гриб ефективний в природному стимулюванні імунної системи. Дослідження також показали, що Камфорний гриб має антиоксидантні властивості і може зменшити окисне пошкодження, викликане вільними радикалами, які виникають природним чином через процес старіння або початку захворювань.

Камфорний гриб недавно привернув увагу фармацевтів завдяки своїм протипухлинною властивостями. Фактично, дослідники назвали його багатообіцяючим препаратом хіміотерапії від раку, і він може навіть використовуватися в майбутньому для хіміопрофілактики, в якій використовуються природні агенти для запобігання виникнення або поширення симптомів, викликаних канцерогенезом. Цей гриб привернув увагу засобів масової інформації за останні кілька років завдяки своїм фармакологічним ефектів і лікувальними властивостями.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)