Лікувальні гриби - ефективне лікування і профілактика


Лікувальні гриби
Людство завжди цікавили питання здоров'я і довголіття. В цьому аспекті якість і безпечність використаних для цього профілактичних і лікувальних препаратів і засобів завжди виявляється на першому місці.

Лікарські гриби - профілактика, лікування захворювань
Непомірна жага наживи, глобальні процеси призвели до того, що деякі фармацевтичні компанії зловживають довірою людей до так званої «традиційної» медицини, заповнюючи аптечні мережі неякісною продукцією, супроводжуючи її масованою рекламою. Це призвело до того, що ринок хитнувся в інший бік - «нетрадиційної» медицини і з'явилися природні препарати і засоби, в тому числі і лікувальні гриби. Інтернет заполонили екзотичні назви: Рейша (це ж ганодерма, або лінчжі, або трутовик лакований), Кордицепс, Мейтаке, Шиитаке, Геріціум, Фламуліна, ТРАМЕТ, копрінус, Веселка, Камфорний гриб, Глива королівська, Чага, Сморчок, Лисички, опеньок японський і ін. Але, як і в разі фармацевтичних компаній, відразу ж з'явилися недоброякісні продавці, які дискредитують саму ідею лікувальних грибів і їх впливу на людський організм.

Лікувальні гриби корисні лікувальні властивості
Чому гриби називаються і є лікувальними? Унікальний набір полісахаридів, трітерпенов, вітамінів, білків, а головне - їх природне з'єднання, дозволяють «налаштувати» людський організм на здоров'я, вибудовують імунітет (імуномодулятори). При цьому лікувальні гриби не мають побічних ефектів, не "знищують» природні «фільтри» організму - нирки, печінку, підшлункову залозу, діють м'яко і надовго. У цьому принципова відмінність лікувальних грибів від хімічно синтезованих лікарських засобів, завжди мають протипоказання (побічні ефекти). Взагалі, історія лікувальних грибів на Сході: Рейша, Линчжи, Мейтаке, Шиитаке, Кордицепс і ін. Налічує більше 3000 років. У слов'ян: Чага, Веселка, Лисички і ін. - трохи менше. В ті часи чиста екологія дозволяла збирати ці гриби в природних умовах і відразу їх вживати в їжу. В сучасних умовах ні на Сході, ні на Заході це неможливо. Із забрудненням екології ці гриби, вбирають все в себе як губка і зібрані в природних умовах, стали не лікувальними грибами, а отрутою. Виникла необхідність суворого відбору та культивування медичних штамів лікувальних грибів.

Лікарські гриби вищої якості

Сьогодні цим серйозно займаються не більше 5-ти компаній в світі. І ці штами стоять дуже дорого. Виростити з них сировину для подальшої переробки: дійсно лікувальні гриби - досить важко і дорого. Переважна більшість компаній, що пропонують лікувальні гриби на ринку, цим не займається. Купуючи гриби невідомого походження і просто їх фасуючи, гордо позиціонують себе як виробники лікувальних грибів.

Компанія «MFT» пропонує лікувальні гриби, вироблені по замкнутому циклу: медичний штам, база підготовки сировини (лікувальних грибів), переробка авторським інноваційним методом, розфасовка на власній лінії. Все це дозволяє позиціонувати лікувальні гриби компанії «MFT» як продукцію преміум класу з високими показниками якості. Ці показники складаються з: ретельно відібраних медичних штамів, спеціальних умов підготовки сировини (клімат, світло, поживні середовища, структурована вода), авторського інноваційного методу переробки (на виході концентрат, а не екстракт), особливих умов власної розфасовки.

Наша продукція отримала схвальні відгуки провідних фахівців в сфері лікувальних грибів, єдина в Україні реалізується в аптечних мережах і зареєстрована в ЄС.


Порівняння товарів (0)Агарік

90000 грн.

Веселка 60

700 грн.

Гериціум 60

756 грн.

Копрінус 60

763 грн.

Кордіцепс 60

729 грн.

Лисички 60

756 грн.

Мейтаке 60

756 грн.

Показано з 1 по 15 із 34 (3 сторінок)