Гериціум 60 fito

Виробник: Micofit
Модель: Hericium erinaceus 60 fito
Наявність: Є в наявності

  • 776 грн.


Стислі характеристики
Форма випуску: Капсули
Фасовка: 60 шт / 0.5гр
Чиста вага НЕТТО: 30гр
Cертифікати: ТУ, СЭС, HACCP
Всі характеристики

Сертифікати

Торгова назва: Геріціум- MFT

Рекомендації щодо застосування:

 Імуномодулююча дія: Геріціум-MFT буде корисний людям з ослабленим імунітетом, частими простудними захворюваннями, що страждають від дисбактериозов шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи

Хвороба Альцгеймера: речовини в Геріціум-MFT можуть стимулювати виробництво білка, званого фактором росту нервів (NGF). Цей білок необхідний мозку для розвитку і збереження важливих сенсорних нейронів. Геріціум-MFT може відновлювати нервову тканину головного мозку і відновлювати роботу нейронів.

Оздоровлення шлунково-кишкового тракту (ШКТ): Геріціум-MFT стимулює регенерацію слизової поверхні шлунка, сприяє репарації виразок на внутрішній поверхні стравоходу. Перешкоджає розвитку пухлинних процесів в травному каналі і розглядається як клінічна підтримка при лікуванні раку в різних відділах травної системи. Покращує кровообіг в травних органах, стимулює всмоктування в шлунку і кишечнику. Посилює перистальтику в шлунку і кишечнику, прискорює випорожнення шлунка.

Протипухлинну дію: Онкологічні захворювання різної етимології (особливо успішно застосування гриба Геріціум-MFT в складі комплексної терапії при лікуванні раку стравоходу, шлунка і підшлункової залози, раку печінки). Лікарі призначають Геріціум-MFT разом з хіміотерапією та опроміненням.

Спосіб застосування: одну порцію препарату запити не менше 100 мл чистої приготовленої води (кімнатної t °) натщесерце вранці і ввечері. Добре поєднується з іншими вищими лікарськими грибами.

Взаємодія з лікарськими засобами: антагонізму не виявлено. Обережно додавати препарат в харчування при прийомі антикоагулянтів.

Препарат не є лікарським засобом.


Форма випуску:

Форма випуску: Капсули

Фасовка:

Фасовка: 60 шт / 0.5гр

Чиста вага НЕТТО:

Чиста вага НЕТТО: 30гр

Cертифікати:

Cертифікати: ТУ, СЭС, HACCP

Спосіб отримання:

Спосіб отримання: Концентрат MFPI

Полісахариди, Трітерпени, Діючі реч

Полісахариди, Трітерпени, Діючі реч до 33%

Тип препарату:

Тип препарату: Монопрепарат

Добова потреба:

Добова потреба: 0.5гр в день

Спосіб застосування:

Спосіб застосування: 2 в день

Вага в упаковці:

Вага в упаковці: 48гр
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.